2005 yılında iş elbiseleri ve iş güvenliği malzemeleri konusunda faaliyete geçen firmamız,  zengin ürün yelpazesi,üretim kalitesi, tecrübe vedeneyimlerini, satış öncesi ve satış sonrası hizmet anlayışını en üst düzeyde tutan, sektörde kalite standartlarını yükselterek müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran üretim hacmini her geçen gün artırarak taahhütlerini zamanında gerçekleştiren kendisine çizdiği bu yolda ilerlemektedir.
 

FUDE İş Elbiseleri, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, gelişmiş üretim teknikleriyle iş elbiselerinde en hızlı çözümleri sunuyor.

İş elbiseleri konusunda uzman kadrosuyla her sektör için çeşitli taleplere yönelik sürekli yeni tasarımlar yaratıyor. Dünya standartları ve trendlerini yakından takip eden FUDE İş Elbiseleri, sadece ülkemizde değil tüm dünyada iş elbiseleri konusunda birçok firmanın taleplerine cevap veriyor. Fonksiyonel, dayanıklı ve kaliteli geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine satış sonrası garantili hizmet sunuyor.

 

FUDE İş Elbiseleri, iş elbiseleri üretiminde dünya standartlarını uygulamaktadır. EN471 (Yüksek görünürlük), EN343 (Su Geçirmezlik), EN533 (Geç Tutuşurluk), EN1149 (Antistatik) sertifikalarına sahiptir.

İş elbisesi üretiminde kalitesini ISO 9001-2000 Kalite Standartları ile belgelemiştir. Müşterilerine en güvenilir hizmeti sunabilmek için iş elbisesi üretimlerinde reflektör ve floresan özellikli, giysileri kimyasal sıçramalardan korumak için su ve yağ iticilik özellikli, statik elektriklenmelere karşı antistatik, yanma riski olan ortamlardan korunmak amacıyla geç tutuşurluk özelliğine sahip kumaşlar kullanılmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için size bir telefon mesafesi kadar uzaktayız.

BİZİ TAKİP EDİN

 

BİZE ULAŞIN

64128

KAMPANYALAR

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN..

Default Theme
Layout Direction