Fude İş Elbiseleri, İş Güvenliği Ekipmanları, Gıda ve Temizlik Maddeleri Pazarlama Tic.Ltd.Şti;  2008  yılında iş elbiseleri , promosyon ve iş güvenliği malzemeleri alanındaki ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler getirmek amacı ile öncelikli olarak işçi güvenliğini slogan kabul ederek kurulmuştur.

Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, politikasını kalite ve ekonomik fiyat olarak belirlemiştir. Her müşterimizi ayrı tutarak, müşteri odaklı çalışmayı benimseyip her müşterinin ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Büyük, küçük, sipariş ayırmadan, siparişlerinizi kendi imalat ünitelerimizde, her aşamasında titizlikle hazırlayıp sizlere zamanında sunmaktayız..Unutmayın ki; hizmet kalitenin anahtarıdır.

Kendi alanında uzman personelimizle, firmanıza özel elbise tasarımları veya sizin seçtiğiniz herhangi bir ürünün model çalışmasını yapıp size sunabilmekteyiz.
Fude İş Elbiseleri olarak iş elbiseleri, iş güvenlik malzemeleri ve tekstil alanında kendi ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerle faaliyet göstermekteyiz.

Günümüz iş piyasasında kalitenin ve sağlamlığın önemli olmasının yanısıra görselliğin ve imajın da önemi büyüktür bu yüzden işyerinde kullanılan iş elbiseleri ve iş güvenlik malzemeleri firmanın kurumsal kimliğini yansıtmasına önem verilmelidir. Fude İş Elbiseleri,  firmanın kurumsal kimliğini tüm ürünlere titizlikle ve özenle yansıtmakta, firmanın tanıtıcı marka/logo ve renklerini ürünlerde bütünlüğü bozmadan uygulamaktadır. Böylece firma ve çalışanların şık ve modern görüntüsüne katkıda bulunmaktadır.

Ürün yelpazemiz iş elbisesinden üniformaya, endüstriyel giyimden ateşe dayanıklı kıyafetlere, hastane kıyafetlerinden restaurant üniformalarına, gömlekten kabana, güvenlik kemerinden barete, çelik burunlu bottan ayakkabıya birçok ürün gamını içermektedir…